logo školy

budova školy

Středočeský kraj ESF Nové Strašecí

Informace

Gymnázium J. A. Komenského Nové Strašecí bude výhledově přijímat odborně kvalifikované pedagogy těchto aprobací: fyzika, ruský jazyk, hudební výchova, výtvarná výchova, tělesná výchova.

Případní zájemci mohou zasílat písemné nabídky včetně profesního životopisu mailem na adresu: reditel@gym-ns.cz.

Projektový den

Již tradiční projektový den se na novostrašeckém gymnáziu uskuteční ve čtvrtek 18. prosince. Každý ze studentů absolvuje místo klasické výuky dva devadesátiminutové bloky dle vlastního výběru.
Další informace ZDE

Sbírka Život dětem

Ve dnech 1. - 5. prosince 2014 opět proběhla sbírka Život dětem. Celkem se vybralo 4 863 Kč. Děkujeme žákům druhých ročníků za spolupráci. H. Ešnerová

Dny otevřených dveří

V rámci přijímacího řízení pořádá škola ve čtvrtek 20. listopadu 2014, v úterý 16. prosince 2014 a v úterý 17. února 2015 od 8.00 do 18.00 hodin dny otevřených dveří.

Informační materiály o škole naleznete ZDE a ZDE

Budou uchazeči o studium v našem gymnáziu konat přijímací zkoušky?

Tuto otázku si kladou mnozí z Vás a odpověď zní NE – naše gymnázium nebude organizovat přijímací zkoušky.

Další informace naleznete ZDE

Školení projektu PEDAL

V budově Gymnázia J. A. Komenského Nové Strašecí proběhl ve středu 29. října 2014 třetí den pilotního ověření projektu PEDAL v rozsahu osmi vyučovacích hodin.

Mezinárodní jazykové zkoušky

Naše gymnázium je partnerskou školou Evropského centra jazykových zkoušek. Přímo ve škole bude probíhat příprava ke zkouškám Cambridge English.

Podrobnější informace naleznete ZDE

Archiv starších příspěvků

Slovo úvodem

Vážení čtenáři,
závěr týdne se opravdu povedl. Projektový den přinesl tolik zajímavých témat, že si každý našel to své. Kolegyně i kolegové se letos opět „vytáhli“ a zaslouženou odměnou jim bylo uznání ze strany studentů.

Čtvrťáci připravili báječnou besídku, která pobavila všechny přítomné. Přál bych všem zažít tu dávku energie a nápadů i studentské nadsázky. Jak řekla jedna moje kolegyně – máme prostě úžasné děti. Rád souhlasím.

Přeji všem krásné Vánoce.

Richard Spiegl