logo školy

budova školy

Středočeský kraj ESF Nové Strašecí

Dny otevřených dveří

V rámci přijímacího řízení pořádá škola ve čtvrtek 20. listopadu 2014, v úterý 16. prosince 2014 a v úterý 17. února 2015 od 8.00 do 18.00 hodin dny otevřených dveří.

Školení projektu PEDAL

V polovině září na našem gymnáziu proběhla druhá část školení projektu PEDAL.

Mezinárodní jazykové zkoušky

Naše gymnázium je partnerskou školou Evropského centra jazykových zkoušek. Přímo ve škole bude probíhat příprava ke zkouškám Cambridge English.

Podrobnější informace naleznete ZDE

Archiv starších příspěvků

Slovo úvodem

ředitel školy

Podzimní kolo botanické soutěže v Rakovníku ovládli ve své kategorii studenti našeho gymnázia. V masožravých rostlinách, které byly tématem soutěže, se nejlépe ze všech orientovala vítězka Tereza Ajksnerová, kterou skvěle doplnili Eliška Rotbartová na třetím a Jirka Kozlík na čtvrtém místě. Úspěšným reprezentantům gratuluji ke skvělým výkonům a vzorné reprezentaci své školy.
Na poslední říjnový týden připadají podzimní prázdniny, takže výuka bude probíhat pouze ve čtvrtek a v pátek. Hezký den přeje

Richard Spiegl