logo školy

budova školy

Středočeský kraj ESF Nové Strašecí

Dny otevřených dveří

V rámci přijímacího řízení pořádá škola ve čtvrtek 20. listopadu 2014, v úterý 16. prosince 2014 a v úterý 17. února 2015 od 8.00 do 18.00 hodin dny otevřených dveří.

Školení projektu PEDAL

V polovině září na našem gymnáziu proběhla druhá část školení projektu PEDAL.

Mezinárodní jazykové zkoušky

Naše gymnázium je partnerskou školou Evropského centra jazykových zkoušek. Přímo ve škole bude probíhat příprava ke zkouškám Cambridge English.

Podrobnější informace naleznete ZDE

Archiv starších příspěvků

Slovo úvodem

Vážení čtenáři,
v minulém týdnu jsme v rámci kladenské přehlídky středních škol představili naše gymnázium zájemcům o studium z Kladna a okolí. Těší nás zájem veřejnosti a jsme připraveni přijmout až 60 nových studentů. Doporučuji navštívit naši školu a osobně se přesvědčit o podmínkách studia přímo na místě.

Tento týden začíná botanickou soutěží v Rakovníku, kam posíláme své zástupce. Jinak čeká naše studenty pravidelná výuka i nezbytné prověřování vědomostí a dovedností. Úspěšný týden přeje všem Richard Spiegl