logo školy

budova školy
Středočeský kraj ESF Nové Strašecí

Výzva č. 56

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku „Zahraniční jazykově-vzdělávací pobyt pro žáky"

Výzva č. 56

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku „Zahraniční jazykově-vzdělávací pobyt pro žáky a intenzivní jazykové kurzy pro učitele"

Oslavy 60. výročí vzniku gymnázia

V sobotu 19. září 2015 si připomeneme šedesát let od založení našeho gymnázia. Kromě možnosti prohlídky školy bude pro návštěvníky připravena publikace mapující život školy se zaměřením na poslední desetiletí. Novostrašecké kulturní centrum pak bude místem, kde v odpoledních hodinách proběhne společné setkání absolventů. Těšit se můžeme na vystoupení Čtyřlístku a představí se i školní divadlo.

Důležité upozornění

V rámci elektronického systému spisové služby je pro důležité dokumenty a sdělení určena tato mailová adresa: gkora@kr-s.cz.

Archiv starších příspěvků

Slovo úvodem

Mílí studenti,
první měsíc prázdnin uplynul jako voda. Věřím, že jste ho využili nejen k odpočinku, zábavě a relaxaci, ale taky k poznávání a cestování. K prázdninám ovšem patří i letní brigády a pro někoho bude srpen měsícem pracovním. Rozhodně však máte před sebou ještě spoustu času, než Vám nastanou školní povinnosti. Takže, ať žijí prázdniny!

Hezký srpen přeje všem

Richard Spiegl