logo školy

budova školy

Středočeský kraj ESF Nové Strašecí

Dny otevřených dveří

V rámci přijímacího řízení pořádá škola ve čtvrtek 20. listopadu 2014, v úterý 16. prosince 2014 a v úterý 17. února 2015 od 8.00 do 18.00 hodin dny otevřených dveří.

Budou uchazeči o studium v našem gymnáziu konat přijímací zkoušky?

Tuto otázku si kladou mnozí z Vás a odpověď zní NE – naše gymnázium nebude organizovat přijímací zkoušky.

Další informace naleznete ZDE

Školení projektu PEDAL

V polovině září na našem gymnáziu proběhla druhá část školení projektu PEDAL.

Mezinárodní jazykové zkoušky

Naše gymnázium je partnerskou školou Evropského centra jazykových zkoušek. Přímo ve škole bude probíhat příprava ke zkouškám Cambridge English.

Podrobnější informace naleznete ZDE

Archiv starších příspěvků

Slovo úvodem

Vážení čtenáři,
zatímco studenti školy si užívali podzimních prázdnin, proběhly v našem gymnáziu obhajoby a prezentace závěrečných prací účastníků projektu Pedagog lektorem, ve kterém bylo zapojeno kromě dalších tří škol Středočeského kraje i pět pedagogů z naší školy. Příjemným bonusem za několikaměsíční práci a studium spojené s přípravou na práci lektora dalšího vzdělávání bylo získání moderních tabletů, které účastníci projektu průběžně využívali v rámci tzv. m-learningu.

Poslední říjnový týden přinesl i významný sportovní úspěch naší studentky Veroniky Pospíšilové – vicemistryně světa ve step aerobiku. Gratuluji.

Příjemný začátek listopadu přeje všem Richard Spiegl