logo školy

Divadelní přehlídka

Výsledková listina

Turnaj v basketbalu

V tomto týdnu se ve sportovní hale v Rakovníku konalo OK SŠ v košíkové. Bližší informace o průběhu naleznete zde.

Pozvánka na divadelní přehlídku

Nostradivadlo, Spolek bubakov.net, město Nové Strašecí, Divadlo Bedřych a ZUŠ v Novém strašecí Vás zvou na Setkání ve Strašecí 2015 - Středočeskou přehlídku studentského a mladého divadla s postupem na Mladou scénu a Šrámkův Písek.

Časový harmonogram naleznete zde.

Informace k přijímacímu řízení

Jak postupovat po podání přihlášky ke studiu

přijímací řízení

Kriteria přijímacího řízení pro školní rok 2015 – 2016

Informace

Gymnázium J. A. Komenského Nové Strašecí bude výhledově přijímat odborně kvalifikované pedagogy těchto aprobací: fyzika, ruský jazyk, hudební výchova, výtvarná výchova, tělesná výchova.

Případní zájemci mohou zasílat písemné nabídky včetně profesního životopisu mailem na adresu: reditel@gym-ns.cz.

Budou uchazeči o studium v našem gymnáziu konat přijímací zkoušky?

Tuto otázku si kladou mnozí z Vás a odpověď zní NE – naše gymnázium nebude organizovat přijímací zkoušky.

Další informace naleznete ZDE

Mezinárodní jazykové zkoušky

Naše gymnázium je partnerskou školou Evropského centra jazykových zkoušek. Přímo ve škole bude probíhat příprava ke zkouškám Cambridge English.

Podrobnější informace naleznete ZDE

Archiv starších příspěvků

Slovo úvodem

Vážení čtenáři,
s víkendovou divadelní přehlídkou jsme se rozloučili v neděli. Přestože náš školní soubor nepostoupil do dalších kol, pochvalu si jistě zaslouží. A možná, že jednou bude někdo z dnešních studentů tak úspěšný, jako bývalý člen školního souboru a absolvent našeho gymnázia Michal Isteník, který se stal hercem roku. Divadelní cenu Thálie za rok 2014 v oblasti činohry převzal v sobotu v pražském Národním divadle. Blahopřejeme.

Druhé a čtvrté místo obsadili studenti naší školy v literární soutěži O cenu Filipa Venclíka. Krásné umístění nás všechny potěšilo.

Studentům přeji hezké velikonoční prázdniny a Vám všem krásné Velikonoce.