logo školy

budova školy

Středočeský kraj ESF Nové Strašecí

Dny otevřených dveří

V rámci přijímacího řízení pořádá škola ve čtvrtek 20. listopadu 2014, v úterý 16. prosince 2014 a v úterý 17. února 2015 od 8.00 do 18.00 hodin dny otevřených dveří.

Mezinárodní jazykové zkoušky

Naše gymnázium je partnerskou školou Evropského centra jazykových zkoušek. Přímo ve škole bude probíhat příprava ke zkouškám Cambridge English.

Podrobnější informace naleznete ZDE

Školení PEDAL

V polovině záříu proběhlo na našem gymnáziu školení projektu PEDAL.

Archiv starších příspěvků

Slovo úvodem

ředitel školy

Divadlo Hybernia uvedlo v pátek dopoledne muzikál v angličtině „Johnny and the Bomb“, který navštívili žáci třídy 2. A. Na tom by nebylo nic tak neobvyklého, nebýt toho, že v muzikálu vystupují hned tři studentky našeho gymnázia - Terezka Valešová, Mája Hynková a Veronika Kolláriková. A vystoupení to bylo podle ohlasu spolužáků víc než úspěšné. Blahopřeji. Příjemný den v Praze byl zakončen procházkou po Královské cestě s komentářem opět v angličtině. Děkuji kolegyním a žákům za velmi vydařenou akci a všem přeji pěkné „babí léto“.
Richard Spiegl