logo školy

budova školy

Středočeský kraj ESF Nové Strašecí

Informace

Gymnázium J. A. Komenského Nové Strašecí bude výhledově přijímat odborně kvalifikované pedagogy těchto aprobací: fyzika, ruský jazyk, hudební výchova, výtvarná výchova, tělesná výchova.

Případní zájemci mohou zasílat písemné nabídky včetně profesního životopisu mailem na adresu: reditel@gym-ns.cz.

Dny otevřených dveří

V rámci přijímacího řízení pořádá škola v úterý 17. února 2015 od 8.00 do 18.00 hodin dny otevřených dveří.

Informační materiály o škole naleznete ZDE a ZDE

Budou uchazeči o studium v našem gymnáziu konat přijímací zkoušky?

Tuto otázku si kladou mnozí z Vás a odpověď zní NE – naše gymnázium nebude organizovat přijímací zkoušky.

Další informace naleznete ZDE

Projektový den

Již tradiční projektový den se na novostrašeckém gymnáziu uskutečil ve čtvrtek 18. prosince. Každý ze studentů absolvuje místo klasické výuky dva devadesátiminutové bloky dle vlastního výběru.
Další informace ZDE

Sbírka Život dětem

Ve dnech 1. - 5. prosince 2014 opět proběhla sbírka Život dětem. Celkem se vybralo 4 863 Kč. Děkujeme žákům druhých ročníků za spolupráci. H. Ešnerová

Mezinárodní jazykové zkoušky

Naše gymnázium je partnerskou školou Evropského centra jazykových zkoušek. Přímo ve škole bude probíhat příprava ke zkouškám Cambridge English.

Podrobnější informace naleznete ZDE

Archiv starších příspěvků

Slovo úvodem

ředitel školy

Poslední lednový týden nadělí všem žákům v pátek prázdniny, kterým bude předcházet čtvrteční vydávání vysvědčení. Pololetní hodnocení naznačí, do jaké míry studenti zvládli předepsané učivo. Těm úspěšným blahopřeji. Myslím ale, že více bude těch, kteří budou chtít do konce roku něco vylepšit. Věřím, že nezůstane jen u dobrého předsevzetí.
Příjemný týden přeje všem

Richard Spiegl