GDPR - informovaný souhlas

O nové legislativě v oblasti zpracování osobních údajů jsme vás již informovali. Ochraně citlivých informací věnujeme dlouhodobě velkou pozornost. Osobní data žáků jsou ve škole chráněna před zneužitím a nikdy u nás nedošlo k úniku citlivých informací.

Současně respektujeme práva žáků a jejich zákonných zástupců, pokud si nepřejí, aby byly zveřejněny fotografie ze školních akcí s popiskem, o koho jde.
Již v minulosti jsme proto vyžadovali souhlas žáků a zákonných zástupců např. se zveřejňováním fotografií se jménem - např. úspěšných řešitelů nejrůznějších soutěží a vítězů olympiád.

O podobný souhlas, jehož znění vychází z metodického doporučení ministerstva, jsme vás v těchto dnech požádali.

Děkuji za spolupráci a mohu  všechny ujistit, že ochraně osobních údajů žáků a zákonných zástupců budeme i nadále věnovat patřičnou pozornost. Současně věřím, že v drtivé většině případů budeme i nadále moci prezentovat na veřejnosti úspěchy našich studentů.

Vytvořeno: 28. 5. 2018
Poslední aktualizace: 28. 5. 2018 9:45