Mapa školy - opakovaná žádost o spolupráci

Prosíme ještě jednou všechny rodiče i studenty o vyplnění zadaných dotazníků v rámci zjištění tzv. Mapy školy. Do této chvíle vyplnilo dotazník cca 50 % respondentů. Rádi bychom z tohoto placeného zjišťování názorů žáků i rodičů vytěžili co nejvíce informací pro zkvalitnění naší práce. Děkujeme.

Jedná se o připravenou sadu on-line dotazníků, která zjišťuje zpětnou vazbu od žáků, učitelů, rodičů a vedení školy. Celé šetření je anonymní.
Cílem je poskytnout škole co nejkomplexnější zpětnou vazbu o vnímání její činnosti ze strany všech zúčastněných. Takto získaná data nám poslouží při zpracování krátkodobých cílů i perspektivní koncepce školy. Proto prosíme studenty i rodiče o včasné vyplnění. Děkujeme.

• 100% anonymní,
  • výsledky jsou připraveny do 6 týdnů po ukončení dotazování,
  • škola získá analytickou zprávu s přehlednými grafy a srovnáním s ostatními školami,
  • pro rodiče je připraven přehledný souhrnný list s daty.

Vytvořeno: 16. 4. 2018
Poslední aktualizace: 28. 5. 2018 11:39