Seznamte se

Seznamte se 1 Hned dvou repríz této velmi úspěšné autorské hry našich studentů se vděční diváci dočkali v úterním dopoledni. Výbuchy smíchu provázely, jako obvykle, zhruba čtyřicetiminutové představení, které nadchlo přítomné studenty gymnázia a jejich pedagogy.

Poděkovat se sluší nejen celému souboru pod vedením Dr. Chocholy, ale také paní ředitelce ZUŠ, která nám poskytla veškeré zázemí pro uvedení hry v Modrém sále.
Děkuji všem hercům za příjemný zážitek. Jmenovitě pak Báře Šváchové, která ve hře ztvárňuje jednu z hlavních postav. Přece je v tom nenechám a neohrozím celé představení – něco podobného si zřejmě Bára řekla a přes zdravotní komplikace odehrála obě představení naplno bez sebemenšího náznaku nějakých potíží.

Vytvořeno: 27. 6. 2018
Poslední aktualizace: 27. 6. 2018 17:02