Uchazeči zvládli první přípravu na přijímací zkoušky velmi dobře

Ve středu po půl druhé odpoledne už obvykle mnoho studentů ve škole nepotkáte. Jinak tomu ovšem bylo ve středu 13. března. Chodby se postupně zaplnily téměř devadesáti uchazeči o studium, kteří se rozhodli využít naší nabídky a zúčastnili se prvního dne přípravy na přijímací zkoušky. A vedli si velmi dobře, alespoň tak hodnotili jejich přístup a výkony naši učitelé matematiky a českého jazyka. Těší mě zodpovědnost, s jakou uchazeči přistoupili ke klíčovému životnímu rozhodnutí, jakým je výběr střední školy. Ale k tomu je potřeba uspět co nejlépe u zkoušek. Je jisté, že přípravné lekce rozšíří vědomosti i dovednosti žáků. Jak mi sdělila jedna z uchazeček po hodině matematiky – no, mám se rozhodně ještě co doučit. Skvělý přístup. Budu jí i dalším držet palce. Vždy totiž s radostí přijmeme ke studiu žáky nadané, zodpovědné a pracovité.

Vytvořeno: 14. 3. 2019
Poslední aktualizace: 9. 9. 2019 9:44