Země česká – domov můj

Země česká – domov můj

Sto let se neslaví denně, natož sto let naší vlasti – České republiky. Kulaté jubileum je jedinečnou příležitostí k připomenutí si zásadních událostí a významných osobností v dějinách republiky.

Studentům gymnázia byl na začátku školního roku 2018/2019 představen vlastenecký projekt Země česká – domov můj, pod kterým jsou podepsáni Ing. Jaroslava Večeřová a Mgr. Zdeněk Suchý. Pro třídy si připravili soutěž o nejlepší tematické video, studenti se podívají na historická místa spjatá s Českými zeměmi.

Formou soutěže na facebookových stránkách Gymnázia se studenti marketingu snaží vzbudit zájem svých spolužáků o slavné osobnosti z historie i současnosti. Ti si tak nejen rozšíří svůj kulturní rozhled, ale také si zasoutěží o senzační ceny.

Slavnostní promítání videí a vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční 26. října v budově NKC. Doplněno bude o vědomostní kvíz a další aktivity.

Vytvořeno: 30. 9. 2018
Poslední aktualizace: 30. 9. 2018 0:46