Domov 2020

Domov 2020 1Ve středu 18. prosince byly v rakovnické Roubence vyhlášeny výsledky literární soutěže Domov. Soutěž, kterou vyhlásila rakovnická městská knihovna, obeslaly téměř dvě stovky autorů. Nebylo vyhlašováno absolutní pořadí, padesát nejlepších prací bylo otištěno ve sborníku, který autoři vybraných textů obdrželi v dárkovém vánočním balení. A jak dopadli naši studenti? Dočtete se v dalším textu.

K oceněným novostrašeckým studentům patří následující:

Sebastian Tampír, Štěpánka Skleničková, Eliška Herinková, Markéta Zárybnická, Richard Vávra, Adéla Tunková, Petr Slezák, Barbora Rendlová, Anežka Kubáčová, Veronika Kleinová, Adéla Horáčková, Tereza Davidová, Polina Shyskina, Klára Strolená, Anna Skolilová, Eliška Kořínková, Monika Čermáková, Aneta Žižková, Marta Kozlíková a Petr J. V. Novák. Blahopřejeme!

Vytvořeno: 19. 12. 2019
Poslední aktualizace: 19. 12. 2019 10:07