Erasmus+ pokračuje odletem do Lotyšska

Erasmus + pokračuje odletem do Lotyšska 1Po pobytu v Maďarsku se skupina našich studentů připravuje na víkendový odlet do Lotyšska. Jedná se o druhou týdenní "mobilitu", v rámci které proběhne setkání studentů z pěti evropských zemí, které spolupracují v rámci projektu Active Lifestyle. I tentokrát připravila pořadatelská země zajímavý a fyzickými aktivitami nabitý program. Nebude chybět ani biatlon.

Lotyšsko, oficiálně Lotyšská republika, je prostřední ze tří pobaltských zemí na jihovýchodním pobřeží Baltského moře a jeho Rižského zálivu. Na jihu sousedí s Litvou, na jihovýchodě s Běloruskem, na východě s Ruskem a na severu s Estonskem. Žije zde okolo 2 milionů obyvatel a hlavním městem je Riga

Vytvořeno: 6. 2. 2019
Poslední aktualizace: 9. 9. 2019 09:44