Exkurze v Seznam TV

Typ: exkurze
Seznam TV Ve středu 17.10. měl školní marketingový tým, v rámci semináře, možnost navštívit základnu televize Seznam a nahlédnout tak pod pokličku marketingového oddělení, této nově vzniklé společnosti.

Celou prohlídkou nás provázel Event Manager pan Jiří Novák, který nám ukázal všechny prostory, studia a kanceláře, uspořádání a vybavení budovy, její ekologickou stránku a běžný chod dne s jeho útrapami i úsměvnými momenty.

Marketingové poradenství ohledně školního projektu "Země česká, domov můj" a zasvěcení do firemního marketingu nám poskytla vedoucí marketingového oddělení, paní Alena Suchanová.

Celý program byl zábavný, přínosný, rozhovory s lidmi, kteří se podílejí na obsahu či technice obohacující a nejeden člen školního marketingového týmu se v této práci snů vzhlédl.

Za možnost poznat zákulisí chodu této společnosti vděčíme paní učitelce Jaroslavě Večeřové, která celou exkurzi zprostředkovala.

Evelyn Kofroňová

Fotografie naleznete ZDE.