Informace k odjezdu na adaptační kurz

V následujícím textu se dozvíte všechny důležité informace o organizaci adaptačního kurzu. Vzhledem k nepříliš příznivé předpovědi počasí věnujte, prosím, textu potřebnou pozornost.

Nástup do školy

Žáci nastoupí rovnou se všemi věcmi do tříd dle rozpisu, který bude zveřejněn ve vstupním vestibulu školy (třída 1. A v učebně č. 9. ve druhém patře, třída 1. B v učebně č. 5 ve druhém patře). Po slavnostním zahájení absolvují žáci rozřazovací testy z angličtiny a současně s nimi budou projednány další organizační záležitosti. V 9:15 – 9:30 hod. je plánovaný odjezd na kurz.

Pravděpodobnost zhoršeného počasí

Bohužel, předpověď není úplně příznivá, proto nezapomenou:

• teplé oblečení,
  • náhradní obuv,
  • deku,
  • baterku,
  • pláštěnku,
  • ISIC (přihláška, podepsaná fotka, 290 Kč),
  • další – viz předaný seznam doporučených věcí - veškeré informace naleznete na našem webu (uchazeči - adaptační kurz).

V případě potřeby lze e-mailem kontaktovat do pondělního rána Mgr. Preissovou: preissova@gym-ns.cz, případně ředitele školy: 725 901 435, reditel@gym-ns.cz.

Vytvořeno: 1. 9. 2019
Poslední aktualizace: 1. 9. 2019 15:20