Jaký byl adaptační kurz?

Noví studenti zahájili školní rok testem a odjezdem na adaptační kurz 1 Rekreační středisko Zátiší - Plasy u Plzně. K tomu bezmála šest desítek nových studentů se svými třídními učiteli, výchovnou poradkyní a metodičkou prevence. O tom, jaký byl letošní "adapťák", se dočtete níže.

Hned v pondělí 3. září jsme vyjeli na adaptační kurz do Plas u Plzně. Úkolem bylo seznámení se spolužáky i se svým třídním profesorem (profesorkou).

V rámci tříd jsme byli rozděleni do menších skupinek. Takto vytvořené týmy mezi sebou soutěžily. Třeba o to, kdy dřív naplní misku vodou nebo nejrychleji navlékne celý náhrdelník perel.

Navštívili jsme i místní klášter a zoologickou zahradu. Při orientačním běhu se naštěstí nikdo neztratil.

Adéla Horáčková, 1.A

Vytvořeno: 3. 9. 2018