Navigace

Obsah

Nakonec to nebylo tak špatné...

Typ: ostatní
Nakonec to nebylo tak špatné... 1 Těmito slovy zhodnotila Eliška Bucmaniuková z 1. A adaptační kurz. Jestli to tak viděli všichni žáci prvního ročníku, tak to se dočtete v následujícím textu.

Adaptační kurz 1. ročníku 2022

Na adaptační kurz se jelo na Machův Mlýn.

První den jsme přijeli na oběd a hned po něm jsme šli blátivou cestou na Krakovec, kde jsme měli zaplacenou prohlídku, na které jsme se něco o hradě dozvěděli.

Pozdě večer jsme měli bojovku. Byla to docela sranda, dokud nezačalo pršet. Nakonec to nebylo tak špatné, jak jsme čekali, ale pak jsme byli rádi, že je konec. To počasí nám to docela zkazilo.

Druhý den ráno za námi přijely výchovné poradkyně, které si pro nás připravily program. To si někteří z nás užili více, protože nemuseli ven do deště.

Po obědě, kdy konečně přestalo pršet, následoval orientační běh, který se líbil hlavně klukům. Bylo docela těžké pracovat s mapou, ale pomáhali jsme si navzájem s ostatními družstvy a dostali se až do cíle. Po programu se někteří z nás šli otužit do bazénu.

Kluky také bavilo hrát kulečník ve společenské místnosti, který hráli vždycky, když nám skončila nějaká aktivita. A nejlepší nakonec bylo večerní představení, které si obě třídy pro sebe navzájem připravily. To se nám líbilo nejvíce, protože jsme u vymýšlení příběhu o sobě něco zjistili a více se poznali. Pak nám bylo líto, že to nejlepší bylo až den před odjezdem.

Poslední den jsme si ve zbytku času řekli něco o sobě a pak jsme po svačině vyrazili na autobus a natěšení jeli domů.

Eliška Bucmaniuková, 1. A


Vytvořeno: 22. 9. 2022
Poslední aktualizace: 22. 9. 2022 10:18
Autor: Richard Spiegl