Ocenění studentů 4. ročníku

Ocenění studentů 4. ročníku 1 Uznání od pořadatelů mediální hry si vysloužili naši maturanti za aktivní a nápaditý přístup k "novinařině", jak se dočtete níže. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Paní Kindlová,

je radost představovat novinařinu formou mediální hry mladým lidem, kteří bez zaváhání naskočí na vlny fiktivního příběhu a zhostí se role moderátora televizní debaty, reportéra seriózního deníku nebo zástupce aktivistů, kteří hájí extrémní jednání jednoho z nich.

Vaši studenti se beze zbytku pustili do práce a moji zkušení kolegové obdivovali, jak snadno to velké množství informací pojali a uváděli do praxe při psaní novinových článků a při přípravách na tiskovou konferenci. Skutečně si jako skupina i jako jednotlivci vedli stejně zapáleně a odvážně jako naši studenti novinařiny v prvním ročníku. Bylo vidět, že je hra zaujala, ale k výzvě nových rolí přistoupili s plnou vážností a nasazením.

S přáním krásného dne

Karina Uherková

Karina Uherková   |   koordinátorka marketingové komunikace
Vyšší odborná škola publicistiky   |   Praktická dílna médií v centru Prahy
Opatovická 160/18, 110 00 Praha 1   |   Web: www.vosp.cz
Mobil: +420 606 096 657   |   E-mail: k.uherkova@vosp.cz

Fotografie z akce naleznete ZDE.

Vytvořeno: 13. 2. 2019
Poslední aktualizace: 9. 9. 2019 9:44