Páteční návrat z Rakouska

Páteční návrat z Rakouska 1 Páteční dopoledne a část odpoledne ještě strávili účastníci lyžařského kurzu na sjezdovkách. Azurová obloha, sluníčko a možná až příliš teplé počasí. Není divu, že se mnozí s lyžováním v Alpách loučili jen neradi.
A jak hodnotí kurz samotní studenti? Dočtete se níže.

Lyžařský výcvikový kurz v Alpách jsme si opravdu užili

Ve dnech 5. - 10. ledna 2020 jsme se jako studenti Gymnázia J. A. Komenského zúčastnili lyžařského kurzu v rakouském Saalbach Hinterglemu, kde jsme si skvěle zalyžovali. Letos jsme měli přímo sluníčkové počasí, tedy až na jeden den. To jsme se odpoledne vydali do bazénu, kde jsme měli možnost se vyřádit ve vodě a napařit si namožené svaly v sauně. Práce a snaha učitelů byly vidět, mnozí z nás díky nim udělali veliký pokrok a opravdu jsme se zdokonalili v ovládání lyží i snowboardu. Taktéž jídlo bylo perfektní. Nebýt našich řidičů a kuchařů Ládi, Ondry a Ivety, tak bychom byli ztracení. Samozřejmě jsme si užili i spoustu legrace a ani o opravdu nevšední zážitky letos nebyla nouze. Každopádně se nám v Rakousku moc líbilo a rádi bychom se tam příští rok vrátili.

Tereza Bořánková, 2.B

Vytvořeno: 12. 1. 2020