Pravidla pro distanční výuku

Vzhledem k nadcházející situaci uvádíme několik pravidel, kterými se budeme řídit po dobu distanční výuky.

1.  Ve výjimečných případech přechází škola z prezenční výuky na distanční formu výuky.
  2. Distanční výuka se skládá z on-line (videokonference, chaty, …) a off-line výuky (samostudium, samostatné řešení úkolů a testů, …).
  3. Distanční výuka je povinná (neúčast na výuce je nutno omlouvat obdobně jako při prezenční výuce).
  4. Obsah výuky se řídí tematickým plánem modifikovaným dle aktuálních možností.
  5. Pro distanční výuku platí pravidla školního řádu modifikovaného dle aktuálních okolností.
  6. Výuka časově odpovídá rozvrhu hodin s možností úpravy dle aktuální situace.
  7. Oficiální komunikační nástroje jsou založeny na platformě Google (školní gmail, meets, učebna, disk, …) a systém Bakaláři.
  8. Pokud žák nemá přístup k oficiálnímu komunikačnímu kanálu, bude s ním dohodnut jiný způsob.
  9. Pokud žák nemá technické vybavení, lze zapůjčit školní techniku.
  10. Informace o konkrétních časech on-line výuky bude žákům oznámena nejpozději předchozí den do 18:00 hodin.

Vytvořeno: 2. 10. 2020
Poslední aktualizace: 21. 2. 2022 16:07