Válka profesora Klamma se hodně líbila

Válka profesora Klamma, divadlo Minor, pondělí 11. února  1 Student spáchá sebevraždu. Zdá se, že příčinou je jeho nepřipuštění k maturitě. Třída viní z jeho smrti profesora Klamma a vyhlašuje mu válku mlčením. Takovou vstupní informaci obdrželi všichni diváci, z nichž mnozí zasedli do školních lavic, aby sledovali hru plnou otázek, ve které exceluje v roli profesora Klamma Oldřich Navrátil.

Po skončení hry následovala zajímavá beseda. Postřehy a názory našich přemýšlivých studentů mi udělaly radost.

V roli profesora Klamma exceluje Oldřich Navrátil. Na jedné straně mlčící třída studentů, na druhé straně profesor literatury. Před rokem se na tomto gymnáziu stala tragédie, která navždy poznamenala životy všech studentů i pedagogů. Žáci viní z celé nešťastné události právě profesora Klamma. Vyhlásili mu válku mlčením. Profesor se všemi možnými způsoby snaží obhájil své zásady, svoji pravdu i nevinu. Podaří se mu tuto válku vyhrát?

Vytvořeno: 11. 2. 2019
Poslední aktualizace: 9. 9. 2019 9:44