Lyžařský zájezd Saalbach-Hinterglemm

Termín: 7. – 12. 1. 2018 (neděle - pátek)

Lyžařský „cirkus“ Saalbach-Hinterglemm je jednou z nejlepších Salzburských lyžařských oblastí s dvěma sty kilometry sjezdových tratí ((90 km modrých, 95 km červených a 15 km černých) na šedesáti třech sjezdovkách. Lyžuje se v JEDNOM údolí na severních a jižních svazích mezi 900 a 2 096 m n. m. Je tu na 55 lanovek a vleků (28 vleků, 16 sedačkových a 11 kabinových lanovek) a prakticky všechny hlavní sjezdovky jsou zasněžované. Nejdelší sjezdová trať Jausenabfaht měří 7 km s převýšením 1 020 m. Přepravní kapacita lyžařských lanovek a vleků činí 85 693 osob za hodinu. V roce 1991 se zde konalo mistrovství světa v alpském lyžování.

1. den – v nočních hodinách sraz na zájezd, po půlnoci odjezd, tranzit Rakouskem

2. den – v ranních hodinách příjezd k lanovce Schönleitenbahn, zakoupení skipasů, přestrojení a celodenní lyžování, odpoledne odjezd na ubytování, večeře

3. den – po snídani odjezd na celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře

4. den – po snídani odjezd na celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře

5. den – po snídani odjezd na celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře

6. den – po snídani odjezd na celodenní lyžování, odjezd do ČR, návrat kolem půlnoci

Cena: 6 950,-- Kč/osobu při min. čtyřiceti platících a narození do r. n. 1999.

V ceně: na každých 10 platících žáků 1 x pedagogický dozor zdarma, doprava zájezdovým autobusem, 4 noci ubytování, 4xpolopenze, cestovní pojištění léčebných výloh v zahraničí, služby průvodce během pobytu, skipas pro celou oblast Saalbach-Hinterglemm-Leogang na 5 dní, zákonné pojištění CK proti úpadku dle zákona 159/1999 Sb.

Ubytování: zajištěno v Maishofenu v mládežnické ubytovně ve 2-3 lůžkových pokojích pro pedagogický doprovod, vícelůžkových (3-7L) pro studenty, na pokojích umyvadlo, sociální zařízení na patře. K dispozici 2xjídelna, sušárna lyžařské obuvi, lyžárna, stolní tenis (pálky a míčky s sebou). Povlečení, ručníky a domácí obuv vlastní. Na ubytování pouze naše skupina. Dojezdová vzdálenost k první lanovce lyžařského areálu ve Vordeglemmu (Schönleitenbahn) – cca. 10 km (10 min)

Více na: www.members.aon.at/quehenberger/maishofen.htm

Strava: vydatná polopenze. Snídaně formou švédských stolů (většinou zbývá i na svačinu), večeře polévka+hlavní jídlo+čaj. Jídla připravovaná převážně z českých surovin.

Pořadatel zájezdu: ck-ok.cz, s.r.o., Nad Potůčkem 329, 463 12 Šimonovice, tel. +420777106543, e-mail: info@ck-ok.cz, IČO: 03138020