Den otevřených dveří 13. a 15. ledna

Milé uchazečky, milí uchazeči, vážení rodiče,
vzhledem k aktuální pandemické situaci letos bohužel nemůžeme realizovat den otevřených dveří u nás na gymnáziu v tradiční podobě. Rozhodli jsme se vám proto znovu přiblížit naši školu ONLINE formou. Budete tak mít možnost dozvědět se všechny potřebné informace přímo od našich pedagogů a studentů, a zároveň jim pokládat své dotazy.

Setkání proběhne 13. ledna a 15. ledna 2021 vždy od 16:00 do 19:00 hodin prostřednictvím platformy GOOGLE MEET. V programu každého jednotlivého online setkání je prezentace a následná společná diskuze o našem gymnáziu, informace k náplni a kritériím přijímacích zkoušek a v závěru nikterak neopomeneme výuku a akce, na které se u nás při studiu můžete těšit.

Připojit se můžete prřes Google Meet přímo ZDE nebo přes stránky Burzaškol.online.

Těšíme se na vás!

Vytvořeno: 12. 1. 2021