Dopis od pana starosty

Dopis od pana starosty 1 Dovolte mi, vážení čtenáři, vás seznámit s dopisem pana starosty, ze kterého vybírám.

Dne 22. října v době nouzového stavu mne oslovila paní ředitelka domova seniorů Mgr. Jůnová s prosbou, že hledá dobrovolnice na pomoc v domově seniorů. Dovolil jsem si s touto žádostí oslovit vaši školu. Zástupce ředitele školy Mgr. Suchý zveřejnil výzvu a přihlásily se následující žákyně vaší školy: Cibulková Laura, Ilkiv Nicola, Bořánková Tereza, Šrytrová Tereza, Součková Magdaléna, Fejtková Kristina, Maurerová Lenka, Holá Markéta, Pipotová Daniela, Šváchová Barbora.

Práce dobrovolnic spočívala především v tom, že studentky nejen vypomáhaly při úklidových pracích, ale staly se i společníky našim seniorům a seniorkám.
Vážený pane řediteli, velmi si vážím toho, že vaše studentky v době svého volna si našly cestu, jak pomoci našim nejstarším spoluobčanům. Pomohli jim zpříjemnit těžké chvíle v době nouzového stavu a v době, kdy nebyly možné návštěvy nejbližších členů rodiny. Vaše studentky přinesly alespoň na chvíli radost do jejich života. Vzhledem k tomu, že současná situace mně nedovoluje se s nimi setkat, abych jim vyjádřil své poděkování, volím tuto cestu a prosím, vyřiďte jim mé upřímné díky. Ještě jednou děkuji a velmi si vážím jejich pomoci. Karel Filip

Vytvořeno: 28. 1. 2021
Poslední aktualizace: 21. 2. 2022 16:07