Úpravy vnitřních prostor gymnázia

Úpravy vnitřních prostor gymnázia 2 Pokud se chcete dozvědět, co všechno se podařilo od září do prosince ve škole vylepšit, pokračujte ve čtení. Na níže uvedených akcích se kromě našeho gymnázia finančně podílely město Nové Strašecí (vlastník budovy) a Středočeský kraj (zřizovatel školy).

Že od září slouží žákům gymnázia nové šatny, zaznamenali i všichni procházející kolem školní budovy. V prosinci se podařilo do oken instalovat zatemnění žaluziemi.

V listopadu se podařilo dokončit rekonstrukci dívčích toalet ve 2. patře.

V učebně č. 19 byla na přelomu října a listopadu zrekonstruována podlaha. Položeny byly nové podlahové desky a linoleum. Současně byly opraveny a vymalovány sokly a odstraněna nefunkční kamna, která budou brzy nahrazena novými.

V období vánočních prázdnin by mělo dojít k opravě vstupního schodiště do gymnázia.

Vytvořeno: 17. 12. 2019