Dny otevřených dveří 19. 11. a 8. 12. 2020

Milé uchazečky, milí uchazeči, vážení rodiče,

vzhledem k aktuální pandemické situaci letos bohužel nemůžeme realizovat den otevřených dveří u nás na gymnáziu v tradiční podobě. Rozhodli jsme se vám proto přiblížit naši školu ONLINE formou. Budete tak mít možnost dozvědět se všechny potřebné informace přímo od našich pedagogů a studentů, a zároveň jim pokládat své dotazy.

Setkání proběhnou 19. listopadu8. prosince prostřednictvím platformy GOOGLE MEET. V programu každého jednotlivého online setkání je prezentace a následná společná diskuze o našem gymnáziu, informace k náplni a kritériím přijímacích zkoušek a v závěru nikterak neopomeneme výuku a akce, na které se u nás při studiu můžete těšit.

Společný odkaz na všechna online setkání a další podrobnosti brzy doplníme na našich webových stránkách www.gym-ns.cz a na sociálních sítích (Facebook a Instagram).

Těšíme se na vás!