Informace o ISIC kartáchISIC

Škola nabízí žákům možnost získat ISIC kartu za zvýhodněných podmínek.

Vystavení karty s platností jeden rok stojí 290 Kč, každé další roční prodloužení platnosti (revalidace) stojí 180 Kč. Karta obsahuje navíc logo škoy.

V případě zájmu odevzdejte vyplnou žádost (pouze první část), pasovou fotografii a poplatek v sekretariátu školy.

Další informace naleznete v informačním letáku nebo na www.isic.cz.

ISIC v dopravě

plakát - dopravaod 1. září tohoto roku vstupuje v platnost nová sleva na vnitrostátní dopravu, a to ve výší 75 % z obyčejného jízdného. Sleva platí na všech linkách ve vlacích a autobusech, a to bez časového omezení.
Abyste slevu mohli využít, je nutné se při nákupu jízdenky prokázat platným dokladem. K tomuto účelu vám ideálně poslouží váš školní průkaz ISIC, který ve věkové kategorii 15–18 let prokazuje identitu a věk cestujícího, ve věku 18–26 let prokazuje status studenta.

Pozor! Průkaz ISIC musí být platný, dejte tedy pozor, abyste si včas prodloužili jeho platnost.

Metodický pokyn MDČR