Brush up your teaching skills

Nejen pro studenty je určený program Erasmus +. Jeden z jeho programů využily i dvě vyučující anglického jazyka Andrea Kynclová a Jaroslava Večeřová.

Vybraly jsme si profesní kurz, pro osvěžení metodologických dovedností v anglickém jazyce. Kurz se konal na Maltě a trval jeden týden. Měly jsme velké štěstí na úžasnou lektorku Lindsey, která nás naučila nejen spousty nových metodických postupů, ale také způsob jak zaujmout studenty při výuce.

Každý den byl rozdělený do tří vyučovacích jednotek, které obsahovaly různá témata a okruhy. Zároveň jsme obdržely zajímavé pracovní listy a příslušnou metodiku. V rámci kurzu jsme se také vydaly na dva výlety po maltském ostrově, které byli taktéž velmi inspirující.

Po návratu jsme poskytly materiály i nově nabité znalosti v rámci diseminace, ostatním kolegům. Tento typ kurzu bychom vřele doporučily všem, kteří chtějí zlepšit své jazykové znalosti a zároveň obohatit svoji výuku o nové aktivity.

Andrea Kynclová a Jaroslava Večeřová

certifikátcertifikát