Třetí setkání

V pátek 21.5. jsme se účastnili již třetího online meetingu v projektu Erasmus + Act now for the future.

V první části každá škola připravila krátké video o problematice třídění odpadů v místní komunitě a škole. V druhé části si studenti zahráli přes online prostředí únikovou hru zaměřenou na životní prostředí, a ačkoliv úniková hra přes online prostředí zní trochu netradičně, stálo to za to. „Byli jsme rozdělení do skupin po cca 5 až 7 hráčích. Hra se skládala ze 2 úrovní, v první úrovni jsme získávali nápovědy na záchranu Baltského moře, ve druhé jsme zachraňovali celý svět. V jednotlivých úkolech jsme hledali vodítka odpovídáním na otázky. V celém týmu jsme spolupracovali a moc jsme si to užili, po úspěšném dokončení jsme si ještě několik minut povídali.“

Andrea Kynclová

Jakub Ryba