Země česká – domov můj

Země česká – domov můj

Podle průzkumu, který byl proveden tento rok, stráví student střední školy zhruba dvě hodiny čistého času na sociálních sítích. A většinou úplně zbytečně.
Marketingový tým, který se skládá ze studentů naší školy, proto přemýšlel, jak tento čas studentům nastavit alespoň trochu tak, aby ho využili smysluplněji. To bylo důvodem, proč před několika dny odstartovala soutěž s tématem kulatého výročí naší republiky.
Soutěž probíhá na facebookových stránkách, který je studentům přece jenom trochu bližší než například školní nástěnky. Každý den je zveřejněno několik osobností s krátkým popisem a úkolem studentů je vybrat tu, která mu je svými činy nejblíže. Svou aktivitou v hlasování je také automaticky zařazen do slosování o ceny, které jsou předány výherci každé pondělí následujícího týdne. A nutno říct, že jde o ceny hodnotné. Lístky do tomboly, do školního bufetu či na maturitní ples jsou přece jen věci, které každý student využije.

Vytvořeno: 30. 9. 2018
Poslední aktualizace: 30. 9. 2018 0:45