Gymnázium vypisuje výběrové řízení vzhledem k zapojení do evropského projektu – Výzva č. 56

Podmínkou účasti v projektu OPVK (Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost, prioritní osa 1 – počáteční vzdělávání, oblast podpory 1.1 – zvyšování kvality ve vzdělávání – výzva 56), bylo včasné a kvalitní zpracování žádosti, na základě které bylo naše gymnázium zařazeno mezi podpořené školy. Finanční dotace ve výši cca 700 000 Kč je určena na zahraniční jazykově-vzdělávací pobyty pro žáky a na intenzivní jazykové kurzy pro pedagogy. Vybraní žáci by tak měli navštívit Velkou Británii, Francii a Německo.

V rámci realizace výše uvedeného projektu Jazyky pro život (reg. č. CZ.1.07/1.1.00/56.0030) vyhlašuje Gymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí, Komenského nám. 2019, příspěvková organizace, výzvu k podání nabídek na veřejnou zakázku "Zahraniční jazykově-vzdělávací pobyt pro žáky". (C152540)

V rámci realizace výše uvedeného projektu Jazyky pro život (reg. č. CZ.1.07/1.1.00/56.0030) vyhlašuje Gymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí, Komenského nám. 2019, příspěvková organizace, výzvu k podání nabídek na veřejnou zakázku "Zahraniční jazykově-vzdělávací pobyt pro žáky a intenzivní jazykové kurzy pro učitele". (C151936)